• Vyprodáno

Lectron MONTANA MGX 27,5”

50 999,00 Kč
S DPH

Horské elektrokolo Lectron MONTANA MGX 27,5” s velkokapacitní integrovanou baterií, středovým pohonem MaxDrive, sadou Deore s 11 rychlostmi a dojezdem přes 200 km.

Barva
Velikost
Počet
Vyprodáno

Montana MGX představuje novou generaci elektrokol, která kromě osazení špičkovými komponentami posouvá hranici dojezdu přes úroveň magických 200 km. V praxi to přináší nejen téměř neomezenou výkonovou rezervu pro zdolání libovolných převýšení a obtížných pasáží během cyklovýletů i jistotu dojezdu za všech okolností, ale také komfort méně častého nabíjení, který v důsledku prodlužuje životnost baterie. Tichý a výkonný středový motor Bafang MAX Drive, osvědčený svojí životností a spolehlivostí je osazen tak, že plynule navazuje na linii baterie. O přenos výkonu se stará nový model přehazovačky Shimano Deore 5100 s jedenácti rychlostmi a kazetou s rozsahem 11-42 zubů. Rozšířený rozsah převodů umožňuje perfektně využít dynamiku motoru v prudkých stoupáních i komfortní jízdu s pomalejší kadencí šlapání ve vyšších rychlostech. Nový jedenáctirychlostní systém Shimano řadí přesně a plynule a byl vyvinut s ohledem na nároky horských elektrokol, včetně odpovídající životnosti a malé servisní náročnosti.


Středový pohon

 

Brose S-Mag

Bafang Max Drive

Středový motor BAFANG Max Drive M400 má velmi vysoký kroutící moment motoru - až do 80 Nm. Motor má snímač šlapání a torzní snímač síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá díky inteligentní řídící jednotce, která je integrována do těla motoru.

Parametry

Materiál rámu
slitina Alu 6061
Průměr kol
27,5"
Vidlice
Odpružená, uzamykatelná – SR Suntour XCM, RLO
Přehazovačka
Shimano Deore M5100 – 11 rychlostí (11-42T)
Brzdy
Kotoučové, hydraulické – Tektro HD-M285
Pláště
27,5 x 2,1”
Baterie
Li-ion Samsung 21700 36 V – 25 Ah (900 Wh) / 20 Ah (720 Wh)
Displej
LCD barevný digitální panel BAFANG (5 stupňů asistence + walk režim
Ráfky
27,5” dvoustěnné

Specifické reference

Komentáře (0)